Pasirinkite kalbą:

Sandėliavimas Vilniuje

sandėliavimas | logistikos sandėliaiVilniaus tranzitas valdo A klasės sandėlius moderniame Logistikos ir tranzito centre Vilniaus mieste.

Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, šalia tarptautinio Vilniaus oro uosto, greta aplinkkelio Vilnius – Minskas – Maskva ir turi gerą susisiekimą su visais pagrindiniais keliais. Įmonės teritorijoje veikianti geležinkelio atšaka leidžia sandėliuoti ir aptarnauti multimodalius krovinius.

Logistikos ir tranzito centre klientams siūlomi: distribuciniai sandėliai, muitinės sandėliai, akciziniai sandėliai, logistikos sandėliai (sandėlių logistika) bei paprasti (viešieji) sandėliai.

Atskiri sandėliai turi augalų karantino ir veterinarijos sertifikatus, yra pripažinti higienos centro, kaip tinkantys maisto produktų aptarnavimui ir atitinka geros vaistų platinimo praktikos bei kt. reikalavimus.

Logistikos sandėliai

Vilniaus tranzitas logistikos sandėliai turi modernią autonomišką šildymo sistemą ir ekonomišką apšvietimą. Sandėliuose periodiškai vykdomi temperatūros ir drėgmės matavimai.

Vilniaus tranzitas logistikos sandėliuose dirba šiuolaikinė krovimo technika - nuo aukštuminių stelažinių krautuvų ir elektrinių vežimėlių iki sunkiasvorių autokrautuvų. Techninės priemonės leidžia aptarnauti ir labai smulkias ir nestandartinių gabaritų bei didelio svorio prekes.

Saugus sandėliavimas: prekių saugą teritorijoje ir sandėliuose padeda užtikrinti visą parą dirbanti fizinė apsauga, įėjimo kontrolės, bei skaitmeninio vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos, kurios padeda užtikrinti sklandžią ir saugią sandėlių logistiką.

Sandėliavimo patalpos atitinka priešgaisrinius ir aplinkos apsaugos reikalavimus bei turi atitinkamų tarnybų išduotus veiklos leidimus.

Užtikrinant atsakomybę prieš klientus ir vežėjus, sandėlių veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu.

 

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ sandėliavimo paslaugas:
 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (paslaugas teikiame nuo 1994 m.);
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra;
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu;
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika;
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2008 reikalavimus;
 • Moderni sandėliavimo valdymo sistema - sklandus sandėliavimas;
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strateginėje vietoje - netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių ir vos 29 km iki Baltarusijos pasienio;
 • Aptarnaujame ne tik kelių transportu vežamus krovinius, bet ir gabenamus geležinkelio vagonais, jūriniais konteineriais;
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“;
 • Lankstus darbo grafikas;
 • Platus transportavimo sprendimų spektras;
 • Saugus sandėliavimas Vilniuje: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga.

Susisiekite su mumis Vilniuje: UAB Vilniaus Tranzitas logistikos paslaugos, kontaktai

Dėl tarptautinių krovinių pervežimo susisiekite su mumis: UAB „AD REM TRANSPORT“

Jei domina sandėliavimas Klaipėdoje - susisiekite su AD REM LEZ.