Pasirinkite kalbą:

Apie mus

Vtranzitas vėliava1994 m. buvusioje sandėlių ir transporto ūkio bazėje įsikūrė uždaroji akcinė bendrovė "Vilniaus tranzitas". Muitinės departamento įsakymu 1995 m. UAB "Vilniaus Tranzitas" patalpose įkurtas muitinės krovinių postas, o 1996 m. įsteigtas vienas pirmųjų Lietuvoje importo – eksporto terminalas. Nuo 1999 metų "Vilniaus tranzitas" priklauso logistikos kompanijų grupei "AD REM Group".

Patogi strateginė padėtis (šalia tarptautinis oro uostas, aplinkkelis Vilnius – Minskas – Maskva, įmonės teritoriją siekia geležinkelio atšaka, atstumas iki rytinės  ES sienos tik 32 km.) bei daugiametė patirtis aptarnaujant krovinius leido sparčiai vystyti šiuolaikišką sandėlių infrastruktūrą ir su tuo susijusias paslaugas.Pradėjus veiklą nuo 2000 m² sandėlių ir 12 darbuotojų, šiandien aptarnaujamas 33000 m² dengto ploto sandėlių ūkis ir daugiau kaip 20000 m² atvirų aikštelių. UAB "Vilniaus Tranzitas" kolektyve dirba virš 178 darbuotojų. Įmonė išsidėsčiusi 7 ha teritorijoje.

Sandėlių plėtrai, krovimo ir sandėliavimo įrangos modernizavimui bei atnaujinimui per pastaruosius penkerius metus investuota 22 mln. litų. Sandėlių ūkiui šiandien priklauso importo ir eksporto terminalas, atvirieji muitinės sandėliai, akciziniai sandėliai, distribuciniai sandėliai, atviros krovinių saugojimo aištelės, įvairių temperatūrinių režimų sandėliai, specialus sandėlis pavojingiems kroviniams (tepalams, cheminėms medžiagoms), ąšinės ir platforminės svarstyklės, automobilinės ir geležinkelio rampos. Nauja ir moderni krovimo technika leidžia operatyviai dirbti su stambiagabaričiais ir sunkiais kroviniais.

Profesionali muitinės tarpininkų komanda užtikrina greitą ir kvalifikuotą muitinės procedūrų įforminimą. Distribucijos sandėlių ir transporto skyriaus veiklą koordinuoja Logistikos ir Tranzito Centras.

Užtikrinant atsakomybę prieš klientus ir vežėjus, visi krovos ir sandėliavimo darbai apdrausti įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės papildomai apdraustos krovinio draudimu. Prekių saugumą garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti ginkluota apsauga.

Esminės įmonės vertybės ir principai:

  • Mes siekiame plėsti klientų ratą kurdami kiekvienam iš jų realią naudą.
  • Mes gerbiame savo nuolatinius klientus ir nuolatos ieškome būdų išlaisvinti jų energiją nuo šalutinės veiklos tiesioginiam savo verslo vystymui.
  • Mes žinome, kad visuomet yra galimybių tobulėti ir to siekiame.

Kokybės politika, misija ir vertybės:

Siekiame būti ilgalaikiu logistikos paslaugų tiekėju savo klientams. Tikime, kad klientų lojalumas ir pelningas įmonės augimas pasiekiamas, jei:

  • paslaugos atliekamos atsakingai, tiksliai ir laiku;
  • komanda sudaryta iš sąžiningų, darbščių, kompetentingų, vieningai dirbančių ir motyvuotų darbuotojų;
  • nuolat įgyvendinamos naujos idėjos ir sprendimai, atveriantys klientams naujas galimybes jų veikloje.