Pasirinkite kalbą:

Logistika

LogistikaUAB „Vilniaus tranzitas“ vykdo visos logistikos sistemos planavimą, įgyvendinimą ir kontrolę. UAB "Vilniaus tranzito" logistikos paslaugos teikiamos nuo 1994 metų.

UAB „Vilniaus tranzitas“ yra logistikos įmonė Vilniuje, paslaugų tiekėja, kuri pagal kiekvieno kliento logistikos poreikius valdo prekių ir žaliavų srautus, organizuoja gabenimą, vykdo atsargų valdymą. Logistikos ir tranzito centre priimamos prekės, atliekami prekių krovos darbai, taip pat teikiamos sandėliavimo paslaugos, komplektuojamos ir naujai pakuojamos prekės, atrenkami užsakymai, paruošiami siuntos gabenimui reikalingi dokumentai ir organizuojamas prekių paskirstymas gavėjams Lietuvoje bei visame regione - kitose Baltijos šalyse, Baltarusijoje, Rusijoje, Kazachstane ir kt.

3PL / Kontraktinė logistika tai logistikos paslaugų visuma. Klientai, pasirinkdami UAB „Vilniaus tranzitas“, patiki mums pasirūpinti savo įmonės logistikos procesais.

Kontraktinė logistika apima klientų tiekimo grandinės elementų funkcijų perdavimą, kurį UAB „Vilniaus tranzitas“ atlieka valdydamas atvežamų krovinių transportavimą, muitinės procedūras, sandėliavimo paslaugas, užsakymų įvykdymą, ir paskirstymą ar transportavimą klientų užsakovams.

UAB „Vilniaus tranzitas“ savo klientams siūlo ne tik tokias paslaugas kaip muitinės tarpininkavimas ir logistika Vilniuje, bet ir įvarius sandėlio valdymo sprendimus. Specializuotos kompiuterinės programos padeda vykdyti klientų atsargų (inventoriaus) valdymą, operacijoms sandėlyje naudojama sandėlio valdymo sistema (SVS) paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Kiekviena sandėlio vieta įtraukta į elektroninį sandėlio žemėlapį, kuriame numatytos surinkimo ir padėjimo sekos, tai leidžia optimizuoti sandėlio darbuotojų judėjimo maršrutus. Visos prekių operacijos realiame laike fiksuojamos SVS. Informacijos mainų lankstumas tarp SVS ir kliento leidžia keistis informacija automatizuotai (EDI elektroniniai duomenų mainai). SVS ir Transporto valdymo sistemos (TMS) apjungimas leidžia operatyviai paruošti siuntas transportavimui, planuoti transporto maršrutus ir kontroliuoti visas logistikos grandis bei užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę kuomet yra teikiamos logistikos paslaugos.

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ logistikos paslaugas:
 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (logistikos paslaugos teikiamos nuo 1994 m.);
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra;
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu;
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika;
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2008 reikalavimus;
 • Moderni sandėlio valdymo sistema užtikrina sklandų sandėlio darbą;
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strateginėje vietoje - netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių ir vos 29 km iki Baltarusijos pasienio;
 • Vilniaus logistika: paslaugos teikiamos ne tik kelių transportu vežamiems kroviniams, bet ir gabenamiems geležinkelio vagonais bei jūriniais konteineriais;
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“;
 • "Vilniaus tranzito" vykdoma Vilniaus logistika ir kitos paslaugos teikiamos lanksčiu darbo grafiku;
 • Platus transportavimo sprendimų spektras;
 • Patikima logistika Vilniuje: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga.

Susisiekite su mumis: UAB Vilniaus Tranzitas logistikos paslaugos, kontaktai

Dėl tarptautinių krovinių pervežimo susisiekite su mumis: UAB „AD REM TRANSPORT“