Pasirinkite kalbą:

Sandėlių nuoma Vilniuje

sandeliu nuoma vilniuje

Vilniaus tranzitas nuomoja įvairaus dydžio sandėliavimo ir administracinės paskirties patalpas Logistikos ir tranzito centre Vilniuje. Egzistuoja įvairūs prekių laikymo būdai. Dauguma jų yra brangūs bei reikalaujantys ir eikvojantys galybę resursų, darbo jėgos ir finansinių išteklių. Būtent todėl tikri logistikos ekspertai žino, kad norint išlaikyti tinkamą produkcijos kiekį, neretai reikalinga sandėlio nuoma. Vilniuje veikiame jau daugelį metų, todėl žinome ir patarsime, kokie sandėlių tipai jums yra reikalingi bei sutvarkysime visus su logistika susijusius klausimus.

Kodėl verta rinktis sandėlių nuomą?

Sandėlių nuoma patogi tuo, kad nuomojami sandėliai paruošimi pagal kliento reikalavimus. Patogiame tranzitiniame taške įsikūrusio Vilniaus tranzito sandėliavimo patalpos leidžia mūsų specialistams rasti logistinius sprendimus sandėliavimų patalpų nuomai net ir rečiausiai sutinkamoms produkcijoms. Sandėliuose su temperatūriniu rėžimu nuolat palaikoma reikalinga temperatūra, išlaikoma tinkama drėgmė, o tiek mažoms, tiek stambiagabritėms prekėms atsiras tinkamos sandėliavimo lentynos.

Vilniaus tranzito sandėlių privalumai

Logistikos ir tranzito centre veikia geležinkelio atšaka. Susisiekite, aptarsime galimą bendradarbiavimą. Mūsų komandoje dirbantys specialistai pasiūlys geriausius sprendimus, atitinkamai pagal jūsų situaciją. Patarsime bei padėsime išsirinkti geriausio sandėlio nuomą. Daugelis patenkintų klientų su mumis palaiko ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl tikime, kad savo darbą atliekame kokybiškai. Tačiau nuolatos tobuliname sandėliavimo patalpų kokybę, aptarnaujančią techniką bei keliame darbuotojų kvalifikaciją, kad išliktume tarp rinkos lyderių įvairiose sandėliavimo paslaugų srityse.Tokių sandėlių nuoma Vilniuje yra vienas iš kertinių žingsnių jūsų verslui, siekiančiam augimo. Tinkamai pasirinkta logistikos sandėliavimo patalpos lokacija leis efektyviai paskirstyti, transportuoti ir sandėliuoti reikalingą produkciją. Vilniaus tranzitas siūlo sandėlių nuomą Vilniuje visiems klientams, turintiems įvairiausių sandėliavimo paslaugų poreikių.

Papildomos naudos

Teritorija visą parą saugoma apsaugos tarnybos darbuotojų, kontroliuojama vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos pagalba. Įvairūs Vilniuje nuomojami sandėliai gali neturėti tokių gerų saugumo priemonių bei inovatyvių apskaitos ir sandėlių priežiūros sprendimų, todėl jums tikrai verta rinktis mus!

Pirkti sandėlį, ypač jaunam arba smulkesniam verslui – labai didelė ir daug finansų „suvalganti“ investicija. Ypač, jeigu nežinote kokio tiksliai dydžio ir mąsto sandėlio reikia, daug geresnė alternatyva pirkimui bus sandėlių nuoma. Sandėlių nuoma yra naudinga tuo, kad įsipareigojate ne visam laikui. Įsivaizduokite, jog nusipirkus nedidelį sandėlį netikėtai atsiranda naujas stambus klientas. Reikia plėstis, o papildomų investicijų nebegalite sau leisti. Mūsų patalpos bus pakankamai erdvios įvairių poreikių klientams. Galėsite čia laikyti statybines medžiagas, buitinę arba kompiuterinę techniką, specializuotą cheminę ar pramoninę produkciją. Nesvarbu kokie jūsų sandėliavimo poreikiai – mes sugebėsime juos patenkinti!

Sandėliai atitinka priešgaisrinius ir aplinkos apsaugos reikalavimus bei turi atitinkamų tarnybų išduotus veiklos leidimus.

 

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ sandėlių nuomos paslaugas Vilniuje:
 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (sandėlių nuomos paslaugos - nuo 1994 m.);
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra;
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu;
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika;
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2008 reikalavimus;
 • Moderni sandėlio valdymo sistema užtikrina sklandų sandėlio darbą;
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strateginėje vietoje - netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių ir vos 29 km iki Baltarusijos pasienio;
 • Aptarnaujame ne tik kelių transportu vežamus krovinius, bet ir gabenamus geležinkelio vagonais, jūriniais konteineriais;
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“;
 • Lankstus darbo grafikas;
 • Platus transportavimo sprendimų sprektras;
 • Saugi sandėlių nuoma: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga.

Susisiekite su mumis: UAB Vilniaus Tranzitas logistikos paslaugos, kontaktai