Suteikiame verslui galimybes savo produktus pristatyti visame pasaulyje. Dedikuota e-komercijos (angl. e-commerce) logistika užtikrina galimybes prekiauti visoje ES teritorijoje ir trečiosiose šalyse. Greitas ir saugus krovinių pristatymas į tikslinę vietą yra būtinas, jei norite sėkmingai konkuruoti globalioje rinkoje.

Didesnė rinka reiškia daugiau klientų, o elektroninės komercijos logistika suteikia galimybę mūsų klientams veikti globaliu mastu greitai ir paprastai. Siūlome visas prekybos logistikos paslaugas:

- B2C logistika – tai galimybė parduoti ir pristatyti produktus galutiniams gavėjams visoje ES ir trečiųjų šalių teritorijoje.

- B2B logistika padeda išplėsti partnerių paieškos ribas ir rasti naujų galimybių, žaliavų ar produktų. Paruošime ir pristatysime prekes ten, kur reikia jūsų verslui – į kitus sandėlius, parduotuves ar kitas prekybos vietas.

- Pristatymas į AMAZON sandėlius – tai galimybė prekiauti populiariausioje platformoje, turinčioje milijonus vartotojų. Pristatykite savo produktą pasauliui, o mes jį pristatysime jūsų pirkėjams.

- Just in time logistika leis veikti greičiau ir efektyviau, pristatyti savo produktus rinkai išvengiant sandėliavimo kaštų. Just in time metodas gali būti taikomas įvairiose gamybos bei prekybos srityse visoje ES teritorijoje ar bendradarbiaujant su trečiosiomis šalimis.

Данные в форме используются для связи с клиентом
Ваше сообщение было успешно отправлено. Мы свяжемся с вами как можно скорее О, что-то не так! Пожалуйста, попробуйте еще раз. Неверный или немаркированный reCaptcha

Savo klientams siekiame pasiūlyti optimalius sprendimus ir geriausią pristatymo greitį, todėl nuolat plėtojame savo partnerių tinklą. Šiandien bendradarbiaujame su didžiausiais tarptautiniais kurjeriais, tokiais, kaip „Hermes“, „DPD“, „DHL“, „UPS“, „Lithuanian post“, „Omniva“ ir kt.

Mūsų profesionalios komandos žinios, patirtis ir techninis pajėgumas užtikrina, kad prekybos logistika būtų itin sklandi. Suprantame, kad eksportas ir importas yra daugelio sričių verslo pagrindas, todėl nuolat tobuliname procesus ir geriname jų efektyvumą. Inovatyvūs sprendimai užtikrina integracijas ir suteikia mūsų klientams šiuos privalumus:

- Elektroninės komercijos logistika – tai visaapimantis pristatymo procesas, kuriame mūsų specialistai pasirūpina visais reikalingais dokumentais, pakavimu, sandėliavimu ir transportavimu.

- Skaitmenizacija su užsakovo sistema leidžia sumažinti mūsų klientų kaštus ir veikti greičiau bei efektyviau.

- Ekspress logistika yra puiki galimybė susikurti konkurencinį pranašumą ir žaibiškai reaguoti į rinkos pokyčius bei poreikius.

- Sandėlių logistika sumažina investicijų poreikį ir kaštus, kai prekybos logistika yra vykdoma globaliu mastu.

Kiekvienas tarptautinis krovinys yra svarbus, todėl mūsų komanda pasirūpins, kad jis laiku ir saugiai pasiektų tikslinę vietą. Siekdami šio tikslo bendradarbiaujame su visomis didžiausiomis kurjerių kompanijomis, o krovinius pristatome žemės, vandens ir oro transportu. Tai galimybė mūsų klientams rinktis optimalius sprendimus ir sumažinti su prekybos logistika susijusius kaštus.

Rinkitės patikimą logistikos partnerį, kuris suteiks pagrindą sėkmingai konkuruoti globalioje tarptautinėje rinkoje.