Sandėliavimas Vilniuje

Saugumas, patikimumas ir sklandumas – kiekvieno krovinio savininko siekis. Krovinio logistikos procese tai užtikrinti padeda daug dedamųjų, kurių viena – sandėliavimas, naudojantis modernia technika bei tam puikiai pritaikytomis patalpomis.

Galime išskirti dvi esmines sandėliavimo funkcijas: pirmoji, šis logistikos grandinės procesas teigiamai veikia transportuojamų daiktų srauto efektyvumą, o antroji, sandėliavimas leidžia garantuoti kokybišką tranzitą, kuriame dažnai neišvengiamas krovinių papildymas, modifikavimas bei saugojimas.

Domina atsakingas, preciziškas, kruopštus, patikimas ir saugus Jūsų krovinio sandėliavimas Vilniuje? Pasitikėkite mūsų komanda! Užtikriname maksimalią paslaugos kokybę.

Vilniaus tranzitas valdo A klasės sandėlius moderniame Logistikos ir tranzito centre Vilniaus mieste.

Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, šalia tarptautinio Vilniaus oro uosto, greta Vilniaus aplinkelio ir turi gerą susisiekimą su visais pagrindiniais keliais. Įmonės teritorijoje veikianti geležinkelio atšaka leidžia sandėliuoti ir aptarnauti multimodalius krovinius.

Logistikos ir tranzito centre klientams siūlomi: distribuciniai sandėliai, muitinės sandėliai, logistikos sandėliai (sandėlių logistika) bei paprasti (viešieji) sandėliai.

Atskiri sandėliai turi augalų karantino ir veterinarijos sertifikatus, yra pripažinti higienos centro, kaip tinkantys maisto produktų aptarnavimui ir atitinka geros vaistų platinimo praktikos reikalavimus, turi Didmeninio platinimo licenciją.

Jums reikiamas sandėlis arba vieta jame bus paruošta itin greitai ir operatyviai. Esame profesionalai, lyderiaujantys rinkoje jau ne vienerius metus, todėl žinome ką reikia daryti norint užtikrinti tai, kad sandėliavimas būtų atliktas kokybiškai. Geri prekių logistikos sprendimai leis visiems tiekėjams, pardavėjams ar logistikos sprendimų vykdytojams efektyviai bei mažais kaštais saugoti ir transportuoti visus reikiamus produktus. Patogi lokacija ir įvairūs logistikos sandėlių tipai mūsų pasiūloje, leidžia užtikrinti tai, kad kiekvienam klientui rasime tinkamą sandėliavimo Vilniuje sprendimą.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Atsakomybė visuose sandėliavimo etapuose

· Pirmas sandėliavimo etapas yra krovinių priėmimas. Kroviniai priimami atsakingai, kruopščiai suvedami jų duomenys ir parenkama tokia vieta bei sandėliavimo būdas, kuris tobulai tinka, atsižvelgiant į svorį, gabaritus, reikiamą temperatūrą ar kitus poreikius.

· Antras etapas sandėliavimo procese – saugojimas. Užtikriname, kad visi kroviniai bus saugomi tinkamai, prižiūrimi atsakingai. Naudojamės modernia technika, šiuolaikiška įranga, remiamės mūsų profesionalių darbuotojų patirtimi ir žiniomis bei patalpų pritaikymu įvairiems sandėliuojamiems daiktams. Patalpose yra skirtingų poreikių kroviniams pritaikytos lentynos, spintos, stelažai, ištisos jų sistemos ir kt. Sandėliuojami daiktai gali būti laikomi dėžėse ar kito tipo pakuotėse.

· Trečias etapas yra krovinių paruošimas transportuoti toliau. Pasirūpiname, kad klientai liktų maksimaliai patenkinti jų krovinių saugojimu.

Logistikos sandėliai

Mūsų įmonei priklauso daugybė logistikos sandėlių tipų, kuriuose įrengtos aukščiausios klasės technologijos, dirba kvalifikuoti bei profesionalūs specialistai, o taip pat – periodiškai įdiegiamos technologinės naujovės. Vilniaus tranzitas logistikos sandėliai turi modernią autonomišką šildymo sistemą ir ekonomišką apšvietimą. Sandėliuose periodiškai vykdomi temperatūros ir drėgmės matavimai. Tik taip galime užtikrinti, kad prekės, produktai ar jūsų inventorius bus saugūs(-ios) bei laikomi(-as) kokybiškomis sąlygomis.

Vilniaus tranzitas logistikos sandėliuose dirba šiuolaikinė krovimo technika - nuo aukštuminių stelažinių krautuvų ir elektrinių vežimėlių iki sunkiasvorių autokrautuvų. Techninės priemonės leidžia aptarnauti ir labai smulkias ir nestandartinių gabaritų bei didelio svorio prekes. Dirbame nešališkai, esame orientuoti į galutinius rezultatus bei proceso paprastumą, todėl nesistengiame klientams įsiūlyti tų paslaugų, kurių jiems nereikia. Kadangi mūsų pasiūloje – įvairūs sandėliai (temperatūriniai, akciziniai, muitinės ir t.t.), kiekvienam klientui galėsime pritaikyti jam tinkamiausią paslaugą. Daiktų sandėliavimas Vilniuje nebebus galvos skausmu, nes Vilniaus tranzito sandėlis atitiks visus poreikius, o mes padėsime rasti geriausius sprendimus patraukliausiomis kainomis.Būtent taip Vilniaus tranzito sandėlis gali tapti pagrindine jūsų prekių tarpine stotele, kurioje galėsite rūšiuoti, perskirstyti ir sandėliuoti didelius ar mažesnius prekių kiekius bet kuriuo metu. Patarsime logistikos klausimais bei padėsime surasti optimaliausius sprendimus pagal jūsų poreikį.

Saugus sandėliavimas: prekių saugą teritorijoje ir sandėliuose padeda užtikrinti visą parą dirbanti fizinė apsauga, įėjimo kontrolės, bei skaitmeninio vaizdo stebėjimo ir įrašymo sistemos, kurios padeda užtikrinti sklandžią ir saugią sandėlių logistiką. Jeigu jus domina sandėliavimas Vilniuje, rinktis mus yra geriausias jūsų sprendimas!

Sandėliavimo patalpos atitinka priešgaisrinius ir aplinkos apsaugos reikalavimus bei turi atitinkamų tarnybų išduotus veiklos leidimus. Dirbame su klientais iš įvairių Europos Sąjungos, NVS bei kitų regionų valstybių. Turime sukaupę nemenką patirtį sandėliuojant, transportuojant, perkraunant ar prižiūrint įvairaus tipo, dydžio ir turinio krovinius. Mūsų logistikos sandėliai atitinka aukščiausius klientų bei reglamentų apibrėžtus kokybės ir saugumo standartus, todėl klientams galime pasiūlyti geriausią kokybę už patrauklią kainą. Esame savo srities profesionalai, o mūsų sandėliuose įdiegta moderni apskaitos bei priežiūros technologija leidžia krovinius apsaugoti nuo išorinių pavojų bei teisingai juos išmatuoti, pasverti, išskirstyti ar supakuoti. Pasirinkę mūsų siūlomas sandėliavimo paslaugas tikrai nenusivilsite. Mūsų specialistai padės jums išsirinkti tinkamą sandėlį, paruoš erdvę naudojimui bei atsakys į rūpimus klausimus.

Užtikrinant atsakomybę prieš klientus ir vežėjus, sandėlių veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu.

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ sandėliavimo paslaugas:

 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (paslaugas teikiame nuo 1994 m.);
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra;
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu;
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika;
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2015 reikalavimus;
 • Moderni sandėliavimo valdymo sistema - sklandus sandėliavimas;
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strateginėje vietoje - netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių;
 • Aptarnaujame ne tik kelių transportu vežamus krovinius, bet ir gabenamus geležinkelio vagonais, jūriniais konteineriais;
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“;
 • Lankstus darbo grafikas;
 • Platus transportavimo sprendimų spektras;
 • Saugus sandėliavimas Vilniuje: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga.

Dėl tarptautinių krovinių pervežimo susisiekite su mumis: UAB „AD REM TRANSPORT“

Jei domina sandėliavimas Klaipėdoje - susisiekite su AD REM LEZ.