UAB „Vilniaus tranzitas - Vilniaus logistikos centras“ vykdo visos logistikos sistemos planavimą, įgyvendinimą ir kontrolę. Logistikos paslaugos teikiamos nuo 1994 metų. Ilgametė patirtis mums leidžia rasti tinkamus sprendimus visiems klientams. Orientuojamės ne tik į tuos, kurie yra Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, todėl pritaikome naujas technines inovacijas bei laiko patikrintus sprendimus tam, kad jūsų veiklos kaštai sumažėtų, o efektyvumas išaugtų.

Logistika Vilniuje

UAB „Vilniaus tranzitas“ (logistikos kompanija Vilniuje) – Vilniuje veikianti logistikos įmonė, paslaugų teikėja, kuri pagal kiekvieno kliento poreikius valdo prekių ir žaliavų srautus, organizuoja gabenimą, vykdo atsargų valdymą. Logistikos ir tranzito centre priimamos prekės, atliekami prekių krovos darbai, teikiamos sandėliavimo paslaugos, komplektuojamos ir naujai pakuojamos prekės, atrenkami užsakymai, paruošiami siuntos gabenimui reikalingi dokumentai ir organizuojamas prekių paskirstymas gavėjams Lietuvoje bei visame regione: kitose Baltijos šalyse, Baltarusijoje, Rusijoje, Kazachstane ir kt.

Tik nuodugniai išnagrinėję įvairių rinkų ekonominius bei teisinius skirtumus galime būti ta įmone, kuri padės jums kuruoti ir organizuoti transportaciją bei logistiką įvairiose šalyse.

3PL / Kontraktinė logistika tai logistikos paslaugų visuma. Vilniaus tranzito logistika apima labai platų ratą klientų, vis grįžtančių ir tęsiančių rezultatyvų bei sėkmingą bendradarbiavimą su mumis. Džiaugiamės galėdami maksimaliai pateisinti jų lūkesčius.

Savo klientų patogumui įdiegiame inovatyvius logistinius sprendimus. Dažnai sandėlio registras bei įvairių prekių ir atsargų priežiūros dokumentacija gali labai apsunkinti veiklą ir sulėtinti pardavimus. Mūsų sandėliuose dirba profesionalai, apmokyti tinkamai elgtis su specializuota įranga bei IT technologijomis tam, kad jums nekiltų jokių nesklandumų, o visas sandėliavimo bei logistikos procesas būtų sklandus, kiek tik leidžia techninės galimybės.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Kontraktinė logistika

Kontraktinė logistika apima klientų tiekimo grandinės elementų funkcijų perdavimą, kurį UAB „Vilniaus tranzitas“ atlieka valdydamas atvežamų krovinių transportavimą, muitinės procedūras, sandėliavimo paslaugas, užsakymų įvykdymą ir paskirstymą ar transportavimą klientų užsakovams. Ši sistema privalo veikti nepriekaištingai – tik tada verslas gali tikėtis pelningos bei sėkmingos veiklos. Pradedant nuo sandėlio nuomos arba tinkamo sandėliavimo sistemos pasirinkimo reikia tinkamai jas prižiūrėti, valdyti resursus bei sekti atsargas tam, kad veikla vyktų sklandžiai, be trikdžių ar klientų nepasitenkinimo. Mūsų priimami sprendimai – laiko patikrintų metodų bei inovacijų derinys. Esame bene vienintelė logistikos įmonė Vilniuje ir Lietuvoje, kuri efektyviausiu klientui metodu suderina visus jo poreikius su techniniais laimėjimais, rasdama mažiausių kaštų reikalaujančius sprendimus.

Mes, Vilniaus logistikos centras, savo klientams siūlome ne tik tokias paslaugas kaip muitinės tarpininkavimas ir logistika Vilniuje, bet ir įvarius sandėlio valdymo sprendimus. Specializuotos kompiuterinės programos padeda vykdyti klientų atsargų (inventoriaus) valdymą, operacijoms sandėlyje naudojama sandėlio valdymo sistema (SVS) paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Kiekviena sandėlio vieta įtraukta į elektroninį sandėlio žemėlapį, kuriame numatytos surinkimo ir padėjimo sekos, tai leidžia optimizuoti sandėlio darbuotojų judėjimo maršrutus. Visos prekių operacijos realiame laike fiksuojamos SVS. Informacijos mainų lankstumas tarp SVS ir kliento leidžia keistis informacija automatizuotai (EDI elektroniniai duomenų mainai). SVS ir Transporto valdymo sistemos (TMS) apjungimas leidžia operatyviai paruošti siuntas transportavimui, planuoti transporto maršrutus ir kontroliuoti visas logistikos grandis bei užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Ką galime pasiūlyti jums?

Lietuva įsikūrusi labai gerame strateginiu požiūriu Europos taške, iš kurio yra patogu susisiekti su beveik bet kuriuo kitu šio žemyno regionu. Lietuvoje susikerta didžiųjų Rusijos, Vokietijos, Skandinavijos šalių, Lenkijos ir Ukrainos tranzito keliai. Daugybė tarptautinių ir vietinių bendrovių turi didžiulį poreikį sandėliavimui Lietuvos teritorijoje. Čia patogu turėti tiek perskirstymo punktus ar tarpines stoteles, tiek savo atskirus sandėlius nenumatytiems atvejams. Kadangi yra svarbių ekonominių maršrutų kryžkelėje, Lietuva yra patraukli valstybė tarptautinės prekybos ir transporto vystymui. Bendradarbiaudami su mumis galite praplėsti savo buvimą šioje sferoje ir įtvirtinti savo pėdsaką tarptautinėje arenoje. Mes turime pakankamai vietos, kad galėtumėte įgyvendinti įvairias savo verslo idėjas. Siekiame patenkinti kiekvieną, net ir patį ambicingiausią kliento poreikį ir labai džiaugiamės, kad galime prisidėti prie spartaus klientų verslo augimo, siūlydami inovatyvius bei pažangius sandėliavimo ir / ar logistikos sprendimus.

Vietinėje rinkoje svarbiausias regionas neabejotinai yra Vilnius, būtent todėl UAB „Vilniaus tranzitas“ gali tapti patikimu jūsų partneriu logistikos, sandėliavimo bei inventoriaus valdymo klausimais. Vilniuje sukuriama didelė dalis visos Lietuvos BVP. Šis miestas jau gana seniai yra labai svarbi transporto tarp Lietuvos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos dalis. Šalies sostinė yra arti Baltarusijos sienos, todėl logistikos sprendimai ir paslaugos Vilniuje teikia labai didelę investicinę naudą. Čia patogu perskirstyti arba laikyti savo prekes bei produkciją.

Susisiekite su mumis ir aptarsime galimą bendradarbiavimą. Patyrę specialistai patars bei padės išsirinkti tinkamas paslaugas ir sprendimus, o atidus bei nuoseklus jūsų prekių sandėliavimas užtikrins sklandesnę kitų tiekimo grandinės dalių veiklą.

Kokia logistikos paslaugų kaina?

Kiekvienu atveju paslaugų kaina yra skaičiuojama individualiai, kadangi ją suponuoja daug kriterijų, besiremiančių į Jūsų poreikius – kokios paslaugos Jums aktualios, ar tai bus trumpalaikis, ar ilgalaikis bendradarbiavimas, pavienė paslauga ar paslaugų paketas, kokie transportuojami ir / ar sandėliuojami kroviniai bei kt.

Jei domina konkreti mūsų logistikos paslaugų kaina, siūlome susisiekti su mumis – pasiūlysime optimalų kainos variantą. Ilgametė patirtis ir įvairių šio sektoriaus niuansų žinojimas leidžia itin operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius ir savo klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Ieškote logistikos kompanijos Vilniuje? Atvykite pas mus ar susisiekite el. paštu, telefonu – pasiūlysime ne tik tikslią ir patrauklią paslaugų sąmatą, bet ir suteiksime daug naudingos informacijos logistikos paslaugų kontekste, patarsime, atsakysime į aktualius klausimus.

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ logistikos paslaugas:

 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (logistikos paslaugos teikiamos nuo 1994 m.). Logistikos sektoriuje pokyčiai gana spartūs, tam įtakos turi dideliais tempais tobulėjančios technologijos. Suprantame tai ir siekiame maksimaliai operatyviai į tai reaguoti ir sėkmingai prie pokyčių prisitaikyti. Tad nuolat investuojame į savo personalo tobulėjimą, augimą, kvalifikacijos kėlimą, mokymus. Užtikriname, kad mūsų komandos specialistai turi didelį žinių, įgūdžių ir patirties bagažą, kurį nuolat pildo.
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra, atitinkanti aukščiausius keliamus reikalavimus ir padedanti užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę bei mūsų klientų pasitenkinimą.
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu.
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika. Inovatyvios technologijos duoda galimybę teikti ne tik puikios kokybės paslaugas, bet ir maksimaliai taupyti Jūsų laiką.
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2015 reikalavimus;
 • Moderni sandėlio valdymo sistema užtikrina sklandų sandėlio darbą. Būkite tikri, kad Jūsų sandėliuojami daiktai yra patikimose rankose.
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs geroje strateginėje vietoje – netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių ir vos 29 km iki Baltarusijos pasienio.
 • Dėmesys kiekvienam klientui. Mums visiškai nesvarbu, ar klientas yra tvirtai rinkoje įsitvirtinęs, ar pradedantis veiklą, veikiantis vietinėje ar tarptautinėje rinkoje, generuojantis nedideles ar milijonines pajamas – vertiname kiekvieną iš Jūsų. Tiksliai įvertiname individualius poreikius, veiklos aspektus, lūkesčius, pasitelkiame savo specialistų turimą patirtį tam, kad pasiūlytume geriausiai reikalavimus atitinkančias paslaugas ir maksimalų lūkesčių patenkinimą.
 • Vilniaus logistika – paslaugos teikiamos ne tik kelių transportu vežamiems kroviniams, bet ir gabenamiems geležinkelio vagonais bei jūriniais konteineriais.
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“.
 • Logistikos ir kitos paslaugos teikiamos lanksčiu darbo grafiku, siekiant prisitaikyti prie skirtingų klientų poreikių.
 • Platus transportavimo sprendimų spektras. Užtikriname, kad net sudėtingiausiomis aplinkybėmis ar patiems išrankiausiems klientams pateiksime geriausiai jų poreikius ir reikalavimus atitinkančius sprendimus.
 • Patikima logistika Vilniuje: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga. Saugumas ir patikimumas – mūsų veiklos principų sąrašo viršuje.

Susisiekite su mumis: UAB Vilniaus Tranzitas logistikos paslaugos, kontaktai

Dėl tarptautinių krovinių pervežimo susisiekite su mumis, Vilniaus logistikos centras: UAB „AD REM TRANSPORT“