UAB „Vilniaus tranzitas“ vykdo visos logistikos sistemos planavimą, įgyvendinimą ir kontrolę. UAB "Vilniaus tranzito" logistikos paslaugos teikiamos nuo 1994 metų. Ilgametė patirtis mums leidžia rasti tinkamus sprendimus visiems klientams. Orientuojamės į klientus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, todėl pritaikome naujas technines inovacijas bei laiko patikrintus sprendimus tam, kad jūsų veiklos kaštai sumažėtų, o efektyvumas išaugtų.

UAB „Vilniaus tranzitas“ yra logistikos įmonė Vilniuje, paslaugų tiekėja, kuri pagal kiekvieno kliento logistikos poreikius valdo prekių ir žaliavų srautus, organizuoja gabenimą, vykdo atsargų valdymą. Logistikos ir tranzito centre priimamos prekės, atliekami prekių krovos darbai, taip pat teikiamos sandėliavimo paslaugos, komplektuojamos ir naujai pakuojamos prekės, atrenkami užsakymai, paruošiami siuntos gabenimui reikalingi dokumentai ir organizuojamas prekių paskirstymas gavėjams Lietuvoje bei visame regione - kitose Baltijos šalyse, Baltarusijoje, Rusijoje, Kazachstane ir kt.

Tik nuodugniai išnagrinėjus įvairių rinkų ekonominius bei teisinius skirtumus galime būti ta įmone, kuri padės jums kuruoti ir organizuoti transportaciją bei logistiką įvairiose šalyse.

3PL / Kontraktinė logistika tai logistikos paslaugų visuma. Klientai, pasirinkdami UAB „Vilniaus tranzitas“, patiki mums pasirūpinti savo įmonės logistikos procesais. Vilniaus tranzito logistika apima labai didelį skaičių klientų, kurie grįžta ir tęsia vaisingą bei sėkmingą bendradarbiavimą su mumis. Dažniausiai jų lūkesčius atitinkame geriau nei kitos firmos. Įdiegiame inovatyvius logistinius sprendimus klientų patogumui. Dažnai sandėlio registras bei įvairių prekių ir atsargų priežiūros dokumentacija gali labai apsunkinti veiklą ir sulėtinti pardavimus ar net erzinti klientus. Tokiu būdu viskas trunka ilgai, procesai būna lėtesni. Mūsų sandėliuose dirba profesionalai, apmokyti tinkamai elgtis su specializuota įranga bei IT technologijomis tam, kad jums nekiltų jokių nesklandumų, o visas sandėliavimo bei logistikos procesas būtų sklandus, kiek tik leidžia techninės galimybės.

Kontraktinė logistika

Kontraktinė logistika apima klientų tiekimo grandinės elementų funkcijų perdavimą, kurį UAB „Vilniaus tranzitas“ atlieka valdydamas atvežamų krovinių transportavimą, muitinės procedūras, sandėliavimo paslaugas, užsakymų įvykdymą, ir paskirstymą ar transportavimą klientų užsakovams. Ši sistema privalo veikti nepriekaištingai, tik tada verslas gali tikėtis pelningos bei sėkmingos veiklos. Pradedant nuo sandėlio nuomos arba tinkamo sandėliavimo sistemos pasirinkimo reikia tinkamai jas prižiūrėti, valdyti resursus bei sekti atsargas tam, kad veikla vyktų sklandžiai, be trikdžių ar klientų nepasitenkinimo. Mūsų priimami sprendimai – laiko patikrintų metodų bei inovacijų derinys. Esame bene vienintelė logistikos įmonė Vilniuje ir Lietuvoje, kuri efektyviausiu klientui metodu suderina visus jo poreikius su techniniais laimėjimais taip randant mažiausių kaštų reikalaujančius sprendimus.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Mūsų siūlomos logistikos paslaugos

UAB „Vilniaus tranzitas“ savo klientams siūlo ne tik tokias paslaugas kaip muitinės tarpininkavimas ir logistika Vilniuje, bet ir įvarius sandėlio valdymo sprendimus. Specializuotos kompiuterinės programos padeda vykdyti klientų atsargų (inventoriaus) valdymą, operacijoms sandėlyje naudojama sandėlio valdymo sistema (SVS) paremta brūkšninių kodų ir belaidžio duomenų perdavimo technologijomis. Kiekviena sandėlio vieta įtraukta į elektroninį sandėlio žemėlapį, kuriame numatytos surinkimo ir padėjimo sekos, tai leidžia optimizuoti sandėlio darbuotojų judėjimo maršrutus. Visos prekių operacijos realiame laike fiksuojamos SVS. Informacijos mainų lankstumas tarp SVS ir kliento leidžia keistis informacija automatizuotai (EDI elektroniniai duomenų mainai). SVS ir Transporto valdymo sistemos (TMS) apjungimas leidžia operatyviai paruošti siuntas transportavimui, planuoti transporto maršrutus ir kontroliuoti visas logistikos grandis bei užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę kuomet yra teikiamos logistikos paslaugos.

Ką galime pasiūlyti jums?

Lietuva yra įsikūrusi labai patogiame, strateginiame Europos taške, iš kurio yra patogu susisiekti su bene bet kuriuo kitu šio žemyno regionu. Visą nepriklausomos Lietuvos gyvavimo laikotarpį, nuo 1990 metų, Lietuvoje klesti pervežimų ir transporto rinką. Čia susikerta didžiųjų Rusijos, Vokietijos, Skandinavijos šalių, Lenkijos ir Ukrainos tranzito keliai. Daugybė tarptautinių ir vietinių bendrovių turi didžiulį poreikį sandėliavimui Lietuvos teritorijoje. Čia yra patogu turėti tiek perskirstymo punktus ar tarpines stoteles, tiek savo atskirus sandėlius nenumatytiems atvejams. Kadangi yra svarbių ekonominių maršrutų kryžkelėje, Lietuva yra patogi valstybė tarptautinės prekybos ir transporto vystymui. Bendradarbiaudami su mumis galite praplėsti savo buvimą šioje sferoje ir įtvirtinti savo pėdsaką tarptautinėje arenoje. Mes turime pakankamai vietos, kad galėtumėte įgyvendinti įvairias savo verslo idėjas. Vilniaus Tranzite mes siekiame patenkinti kiekvieną, net ir patį ambicingiausią kliento poreikį ir labai džiaugiamės, kada galime prisidėti prie spartaus verslo augimo siūlydami inovatyvius bei pažangius sandėliavimo arba logistikos sprendimus.

Vietinėje rinkoje be konkurencijos svarbiausias regionas yra Vilnius, būtent todėl UAB „Vilniaus tranzitas“ gali tapti patikimu jūsų partneriu logistikos, sandėliavimo bei inventoriaus valdymo klausimais. Vilniuje sukuriama didelė dalis visos Lietuvos BVP. Šis miestas jau ilgus amžius yra labai svarbi transporto tarp Lietuvos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos dalis, kadangi per jį ir šalia jo eina didelis tranzitinis kelias. Vilnius taip pat yra didžiausias miestas Lietuvoje, kuris taip pat yra arti Baltarusijos sienos, todėl logistikos sprendimai ir paslaugos Vilniuje teikia labai didelę investicinę naudą. Čia patogu perskirstyti arba laikyti savo prekes bei produkciją.

Susisiekite su mumis ir aptarkime galimą bendradarbiavimą. Patyrę specialistai patars bei padės išsirinkti tinkamas paslaugas ir sprendimus, o atidus bei nuoseklus jūsų prekių sandėliavimas užtikrins sklandesnę kitų tiekimo grandinės dalių veiklą.

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ logistikos paslaugas:

 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (logistikos paslaugos teikiamos nuo 1994 m.);
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra;
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos saugomos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu;
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika;
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2015 reikalavimus;
 • Moderni sandėlio valdymo sistema užtikrina sklandų sandėlio darbą;
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strateginėje vietoje - netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių ir vos 29 km iki Baltarusijos pasienio;
 • Vilniaus logistika: paslaugos teikiamos ne tik kelių transportu vežamiems kroviniams, bet ir gabenamiems geležinkelio vagonais bei jūriniais konteineriais;
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“;
 • "Vilniaus tranzito" vykdoma Vilniaus logistika ir kitos paslaugos teikiamos lanksčiu darbo grafiku;
 • Platus transportavimo sprendimų spektras;
 • Patikima logistika Vilniuje: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga.

Susisiekite su mumis: UAB Vilniaus Tranzitas logistikos paslaugos, kontaktai

Dėl tarptautinių krovinių pervežimo susisiekite su mumis: UAB „AD REM TRANSPORT“