Sandėliavimo paslaugos - labai svarbi tiekimo grandinės dalis, be kurios veiklos neįsivaizduoja daugelis verslo įmonių.

Vilniaus tranzitas klientams siūlo tiek paprasto sandėliavimo paslaugas, tiek ir sudėtingus sprendimus, padedančius užtikrinti aukščiausius klientų aptarnavimo reikalavimus. Sandėliavimo paslaugas tiekiame jau daugelį metų, todėl bene svarbiausią tiekimo grandinės dalį prižiūrime ir pritaikome tinkamus sprendimus tam, kad jūsų veiklai klestėti būtų lengviau.

Vilniaus tranzitas sandėliuose prekės sandėliuojamos kliento poreikius atitinkančiose stelažų ir lentynų zonose, arba laisvai sukrautos ant grindų. Negabaritinėms prekėms saugoti paskirtos zonos lauko aikštelėse ir sandėlyje. Tokios turi būti ir yra kokybiškos sandėliavimo paslaugas, kurias Vilniuje bene geriausiai atlieka būtent Vilniaus tranzitas. Specializuota ir nuosekli prekių priežiūrą, kurią siūlome visiems savo klientams, leidžia išlaikyti prekes aukščiausiame kokybės taške, be didesnio vargo.

Patyręs Vilniaus tranzitas personalas krovos darbams ir transportavimui sandėliuose naudoja modernią, įvairios keliamosios galios (iki 40 t.) krovimo techniką. Išnaudodami įvairios technikos ir profesionalių specialistų įgūdžių privalumus, galime kiekvienam klientui skirti maksimalų dėmesį ir jo produktus, prekes, įrenginius sandėliuoti saugiai, atidžiai ir už prieinamą kainą. Logistikos sistemoje viskas prasideda nuo sandėliavimo, todėl nuo sandėliavimo prasideda likusios tiekimo grandinės kūrimas ir organizavimas.

Informacinių technologijų pagalba Vilniaus tranzitas valdo duomenis apie krovinius, prekes, darbo resursų panaudojimą ir kontrolę, sandėliavimo erdvės išnaudojimą bei suteikia savalaikę informaciją personalui ir klientams. Mes žinome kokios turi būti kokybiškos sandėlio paslaugos, nes turime ir reikalingą patirtį ir nuolat tobuliname darbe naudojamas technologijas, todėl Vilniuje esame viena iš lyderiaujančių įmonių, kurios specializacija – sandėliavimo paslaugos.

Sandėliuose naudojama įvairi prekių aptarnavimui reikalinga įranga, nuskaitymo skeneriai, terminio vakuumavimo, markiravimo, bandažavimo, svėrimo, spausdinimo ir kt. įrenginiai. Teisingai pritaikyta įranga leis nuolat žinoti prekių likučius, reikiamu metu papildyti atsargas ir išlaikyti maksimalų klientų pasitenkinimą bei minimizuoti veiklos vykdymo kaštus.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Kodėl verta rinktis UAB „Vilniaus tranzitas“ sandėliavimo paslaugas:

 • Kvalifikuotas ir patyręs personalas (paslaugas teikiame nuo 1994 m.);
 • Išvystyta sandėlių infrastruktūra;
 • Logistikos veikla apdrausta įmonės civilinės atsakomybės draudimu, o visos sandėliuojamos prekės gali būti papildomai apdraustos krovinio draudimu;
 • Šiuolaikiški IT sprendimai ir moderni krovimo technika;
 • Kokybės sistema pagal ISO 9001:2015 reikalavimus;
 • Moderni sandėlio valdymo sistema užtikrina sklandų sandėlio darbą;
 • Logistikos ir tranzito centras įsikūręs strateginėje vietoje - netoli Tarptautinio Vilniaus oro uosto, prie pagrindinių tarptautinių magistralių;
 • Aptarnaujame ne tik kelių transportu vežamus krovinius, bet ir gabenamus geležinkelio vagonais, jūriniais konteineriais;
 • UAB Vilniaus tranzitas teritorijoje veikia Vilniaus krovinių muitinės postas „Kirtimai“;
 • Lankstus darbo grafikas;
 • Platus transportavimo sprendimų sprektras;
 • Saugios sandėliavimo paslaugos: prekių saugumą Logistikos ir tranzito centre garantuoja ne tik įvairios pasyvaus saugumo priemonės, bet ir visą parą dirbanti apsauga.