Krovinio kelias gali būti trumpesnis, o gali būti net labai ilgas. Tad galimybė stebėti, kaip jis keliauja, yra didelis privalumas. Monitoringas suteikia galimybę ne tik savo krovinio judėjimą sekti per atstumą, bet ir sparčiai reaguoti į „nukrypimus nuo plano“. Toks sprendimas leidžia nepertraukiamai gauti informaciją, kaip keliauja Jūsų krovinys, kur yra esamuoju momentu ir kt. Tai – funkcionalus, pažangus sprendimas, kuriam įgyvendinti tereikia vos poros aspektų: interneto ryšio ir krovinio numerio.

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Kas yra monitoringas?

Monitoringu vadinamas sistemingas krovinio kelionės stebėjimas, apimantis Jums aktualią informaciją, pavyzdžiui, krovinio buvimo vietą, nuvažiuotą atstumą, laiką ar kt. Toks krovinio sekimas nuo jo pakrovimo iki iškrovimo suteikia užtikrintumo.

Kuo krovinio sekimas naudingas Jums?

  • monitoringas leidžia sekti krovinio judėjimą ir matyti jo buvimo vietą esamuoju momentu;

  • krovinio stebėjimas suteikia progą matyti visą krovinio judėjimo istoriją nuo krovinio paėmimo iš siuntėjo / taško A iki dabartinės buvimo vietos;

  • monitoringo paslauga leidžia sparčiai susekti krovinio nuklydimą nuo maršruto ir operatyviai reaguoti į susidariusią situaciją;

  • sistemoje galite matyti kelyje praleistą krovinio laiką;

  • galite sužinoti, kada numatytas krovinio pristatymas.

Tai tik dalis krovinio stebėjimo privalumų. Ne paslaptis, atidavus krovinį (ar net ne vieną) visuomet neramu, kaip krovinys keliauja, ar saugiai ir sklandžiai, kada pasieks gavėją. Krovinio sekimas dėl plataus savo funkcijų spektro leidžia šiuos rūpesčius nusimesti nuo pečių ir visada žinoti, kaip vyksta kelionė bei kada numatomas krovinio pristatymas galutiniam gavėjui.