Nestandartinių krovinių pervežimas

Negabaritinių krovinių pervežimas - tai nestandartinių išmatavimų padėklų bei krovinių, kuriems reikalinga speciali technika, transportavimo sprendimai.

Tokių krovinių pervežimo procese svarbiausia yra saugumas bei pervežimo taisyklės. Kiekvienam nestandartinių išmatavimų kroviniui yra taikomos tam tikros įstatymų nurodytos pervežimo taisyklės, kurių privalu laikytis. Mes žinome visus reikalavimus bei nurodymus, todėl nestandartinių krovinių pervežimas įvyks saugiai bei tvarkingai.

Negabaritinių krovinių pervežimas Lietuvoje ir / ar kitose šalyse reikalauja specifinių žinių, apimančių nestandartinių krovinių gabenimą reglamentuojančius teisės aktus, kelių eismo taisyklių šalyse, per kurias krovinys keliauja, žinojimą, negabaritiniams kroviniams taikomas pakavimo taisykles ir daug kitų. Jei norite užtikrinti, kad Jūsų negabaritinių krovinių pervežimas bus sklandus, išvengiant nenumatytų niuansų ar dėl nežinojimo kylančių problemų, tuomet Jums verta pasitikėti UAB „Vilniaus tranzitas“ komanda. Garantuojame geriausią nestandartinių krovinių pervežimo patirtį, atsakingumą ir paslaugas Vilniuje konkurencinga kaina. Rinkdamiesi partnerį gabenti negabaritiniams kroviniams vertinkite ne tik patikimumą (kad ir koks jis svarbus) ar juo labiau žemos kainos kriterijų, bet drauge ir solidų specializuotų žinių bei patirties bagažą. Būtent pastarieji leis efektyviai prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, ekstra situacijų, nenumatytų nesklandumų bei garantuoti aukštą paslaugų lygį.

Ilgametė patirtis logistikos sektoriuje, speciali negabaritiniams kroviniams gabenti pritaikyta technika, atsakinga ir profesionali komanda, preciziškas požiūris į transporto priemonių techninę būklę, kruopštus, iki smulkmenų suderintas planavimo procesas, saugumo ir operatyvumo dermė, skrupulingai apgalvotas gabenimas – visa tai gausite bendradarbiaudami su mumis!

Formoje pateikti duomenys naudojami susisiekimui su klientu
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta Oi kažkas ne taip! Bandykite dar kartą. Įveskite teisingą apsaugos kodą.

Priklausomai nuo to, kokie yra jūsų krovinio matmenys, kinta gabenimas ir pervežimas bei jo ypatumai. Juos išsiaiškinti bei atitikti patiems gali būti itin sudėtinga, todėl į pagalbą skuba UAB „Vilniaus tranzitas“. Logistikos bei sunkiasvorių bei negabaritinių krovinių pervežimo srityse dirbame jau nuo 1994 metų. Ilgametė patirtis bei puikiai žinomos negabartinių ir sunkiasvorių krovinių vežimo sąlygos leidžia aptarnauti klientus Kaune, Vilniuje bei visoje Lietuvoje.

Siekiame, kad pirmoje vietoje visad būtų krovinio saugumas, o pervežimo taisyklės transportuojant mažą ar didelį kiekį negabartinių krovinių nuolat būtų atitiktos.

Negabaritinių krovinių pervežimą ir gabenimą vykdome su specialia technika bei reikiama priežiūra. Didelį dėmesį skiriame detalėms bei smulkmenoms, todėl prekė, produktai ar įrenginys(-iai) klientą bei gavėją pasieks tokios pat būklės, kokios buvo juos pakraunant.

Susisiekite su mumis ir aptarkime galimą bendradarbiavimą dėl nestandartinių krovinių pervežimo.

UAB „Vilniaus tranzitas“ negabaritinių krovinių pervežimas:

  • Naujas, modernus automobilių parkas ir negabaritiniams koviniams pritaikyta technika;
  • Pateikus užklausimą, atsakymą pateikiame greičiau nei per 1 val.;
  • Pristatymas konsoliduojant krovinius;
  • Extra pristatymai tą pačią dieną;
  • Per 24 val., į bet kuri Lietuvos kampelį;
  • Transporto priemones valdo motyvuoti transporto srities profesionalai turintys daugiau nei 10m. darbo stažą;
  • Naujas, modernus automobilių parkas. Visos transporto priemonės su hidrauliniai liftais;
  • Modernios krovinio valdymo ir sekimo technologijos;
  • Patikimas krovinio draudimas.