Pasirinkite kalbą:

Distribucija

Distribucija, vietiniai pervežimai LietuvojeVietinė distribucija – tai yra pilnų bei dalinių krovinių, prekių paskirstymas ir išvežiojimas vietiniu mastu.

Vietiniai pervežimai

Atliekame krovinių, siuntų ir paketų distribuciją visoje Lietuvoje. Greitai, tiksliai ir saugiai surenkame krovinius, pristatome juos į paskirties tašką. Taip pat teikiame sistemingas, su krovinių paskirstymu susijusias kompleksinės logistikos paslaugas.

Galime pristatyti krovinius:

 • Kaune;
 • Klaipėdoje;
 • Marijampolėje;
 • Alytuje;
 • Vilniuje;
 • Visoje Lietuvoje.

Vietiniai pervežimai sudaro didelę dalį mūsų veiklos. Šią sritį mes puikiai išmanome, todėl galime pasirūpinti jūsų verslo distribucija bei prekių ar produkcijos pristatymu iš taško „A“ į „B“. Krovinių gabenimas apima labai svarbią kiekvieno verslo dalį. Kiekvienas sutiks, jog be pervežimų neįvyktų didžioji dalis pardavimų ir stotų prekyba, o, kadangi labai daug verslo subjektų Lietuvoje prekiauja tarpusavyje, jiems yra reikalingi vietiniai pervežimai bei krovinių transporto paslauga. UAB „Vilniaus tranzitas“ siūlo aukščiausios kokybės paslaugas visiems savo klientams, todėl galėsime pristatyti visus jūsų krovinius iš jūsų sandėlio, tiesiai į gavėjo buveinę.

Taip pat užsiimame ir kompleksinių logistinių sprendimų įgyvendinimu. Nors vietinėje rinkoje jie yra retesni nei tarptautiniame pervežime, galime padėti paskirstyti ar perkrauti krovinius bei atlikti daugybę kitų įvairių logistikos paslaugų.

Krovinio pristatymas susideda ne tik nuo transportavimo sunkvežimiu ar transportu. Tai ir sandėliavimas, ir tinkamas jo pakrovimas bei iškrovimas kartu su dokumentacija. Svarbu, kad viskas vyktų sklandžiai, skaidriai ir saugiai, tik taip galima užtikrinti, kad vežimas bus naudingas jums ir jūsų klientams.

Žinome kokie svarbūs Lietuvoje yra vietiniai pervežimai, todėl užsiimame krovinių pristatymu Lietuvoje ir galime parūpinti tiek smulkių, tiek stambiagabaričių bei ypatingos priežiūros reikalaujančių krovinių pervežimo paslaugas. Žinome kaip suderinti inovatyvias pervežimo technologijas kartu su maršrutų planavimu ir sandėliavimo paslaugomis, taip užtikrindami, kad kiekvienam klientui vietiniai pervežimai būtų atliekami sklandžiai ir geromis kainomis. Su mumis kroviniai po Lietuvą keliaus saugiai ir nuo pakrovimo iki galutinės vietos bus pervežti saugiai ir sėkmingai.

Susisiekite su mumis ir nurodykite kokiam kroviniui reikalingos pervežimo paslaugas, o likusį sunkų darbą atliksime mes – UAB „Vilniaus tranzitas“, logistikos bei pervežimų profesionalai ir lyderiai nuo 1994 metų.

Distribucijos procesas

Distribucijos paslaugos gali sumažinti arba atvirkščiai, padidinti įmonės, bendrovės pelną ir efektyvumą. Tinkamai parinkta krovinių paskirstymo sistema, suteikia įmonėms galimybę greičiau ir didesniais kiekiais parduoti savo produktus / prekes ar paslaugas, nei kad tai galėtų padaryti konkurentai. Nuosekli, kokybiškai atliekama vietinė distribucija, be abejo yra svarbi kiekvienai rinkai ar paslaugų šakai. Kadangi distribucijos paslaugos užtikrina tolygų produktų judėjimą, tai reiškia jog produktų perdavimu yra pasirūpinama nuo pat jų išvežimo iki pristatymo užsakovams.

Iš tiesų, realiame pasaulyje investicija į distribuciją niekad nesibaigs nuostoliu. Tai yra labai svarbus bene visų verslo sektorių aspektas, kurio svarbai teikiama per mažai dėmesio. Tačiau mes žinome kokia yra tikroji distribucijos svarba bei kaip kokybiškas ir efektyvus krovinių gabenimas gali padidinti įmonės pelningumą, sumažinti kaštus reikalingus transportui, sandėliavimui ar kitoms įmonės veiklos sritims bei padidinti klientų pasitenkinimą.

Tolygus produktų judėjimas taip pat yra gretinamas su produktų paskirstymo kanalu. Paskirstymo kanalas – kai prekės ar produktai keliauja tam tikru kanalu iš gamintojo teritorijos ar sandėlio, kuriame buvo laikomi, tiesiai pas klientą – užsakovą. Tokią produkto keliavimo eigą lemia produktų paskirstyme esančios bendrovės. Šiuo atveju, Vtranzitas siūlo strategišką, kokybišką prekių paskirstymo kanalą, kurio metu yra priimami optimaliausi sprendimai. Nuo parinktos strategijos kiekvienai įmonei individualiai, priklauso kokiu greičiu prekės / produktai pasieks užsakovą ar gaminio vartotojus. Be to, vietinė distribucija padeda susirasti patikimų partnerių, palaikyti glaudžius ryšius su kitomis įmonėmis.

Kanalų paskirstymo veiksniai:

 • prekės laikymo sąlygos (didmeniniais mastais pardavinėjamos prekės yra laikomos sandėliuose, mažesniais įmonėse, kitose patalpose);
 • prekės kainos, pirkimo dažnumo nustatymas;
 • transportavimas (transportų priemonių, maršrutų, laiko parinkimas);
 • techninio aptarnavimo aprūpinimas;
 • perkamosios produkto galios ir dažnumo nustatymas;
Naudojama programinė įranga:

Vtranzitas vadybininkų komanda yra aprūpinta naujausia kompiuterine bei programine įranga, kurios dėka darbuotojai gali realiu laiku stebėti ir analizuoti produktų gabenimo, perdavimo situaciją. Įvykus nesklandumams, greitai informuoti centrinę būstine ir taip susidoroti su įvairiais aspektais. Rūpindamiesi savo klientais, mes taip pat pateikiame produkto kelio ataskaitą / statistiką, atsižvelgdami į kliento poreikius.

Nauji technologiniai sprendimai, patobulinta, automatizuota darbo sistema, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas leidžia siūlyti:
 • Platų profesionalių paslaugų spektrą: pasiūlome nestandartinius sprendimus gabename pavojingus aplinkai ir žmonių sveikatai krovinius, didelių gabaritų, smulkius krovinius "nuo durų iki durų";
 • Distribuciją Lietuvoje (krovinių pervežimą) pagal iš anksto suderintą grafiką;
 • Naują, modernų transporto priemonių parką. Visos transporto priemonės su hidrauliniais liftais, kietašoniais ir su užuolaidiniais tentais, galimybė krovinius krauti per viršų;
 • Skubią distribuciją Lietuvoje (distribucija vykdoma tą pačią dieną);
 • Vėliausią užsakymų priėmimo laiką (iki 17 val. Vilniaus mieste);
 • Pristatymą derinant krovinius;
 • Per 18 veiklos metų surinktą ir laiko patikrintą patikimų partnerių Lietuvoje komandą;
 • Motyvuotus, profesionalius ir reprezentatyvius vairuotojus, turinčius daugiau nei 10 m. darbo stažą;
 • Modernias krovinio valdymo ir sekimo technologijas;
 • Patikimą krovinių draudimą.

Jei Jus domina distribucija Lietuvoje - susisiekite su mumis: UAB Vilniaus Tranzitas distribucija, kontaktai

Dėl tarptautinių krovinių pervežimo susisiekite su mumis: UAB „AD REM TRANSPORT“